Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

29 Nisan 2013

Floral Desen Modası

Merhabalar!

Bugün erkenciyim. Birazdan ders çalışmaya başlayacağım, başlamadan önce bir konuda fikrinizi alayım dedim :)

Bildiğiniz gibi bu bahar çiçekli, floral desenli kıyafetler çok moda. Gömlekler, bluzlar, pantolonlar, elbiseler hatta ayakkabılar bile çiçek açtı bu sezon. Hatta ben Deichmann'dan biR ayakkabıyı gözüme kestirdim bile :) Google'a çiçekli elbise kombinleri, floral gömlek kombinleri vs yazıyorum, biraz fikir ediniyorum bu yaz neler giysem diye :) İşte çok beğendiğim kombinlerden bazıları...


28 Nisan 2013

Cilt Analizi ve Dermokil Ürünleri

Herkese merhaba!

Benim gibi geç saatlere kadar gözüne uyku girmeyen, bir girince de çıkmak bilmeyip öğlenlere kadar uyuyan, bir de üstüne can sıkıntısından patlayan gece kuşları vardır eminim oralarda bir yerlerde :) O halde bugünkü cilt analizi maceramı anlatayım da canınızın sıkıntısını bir nebze alayım :)

Eveet, bugün can arkadaşım Şirine'mle kozmetik alışverişine çıktık, alışveriş dediysem öyle çok birşey değil, Şirine'nin göz altı kapatıcısına ihtiyacı varmış, ben de belki gözüme birşey çarpar umuduyla çıktık gezmelere. Gittiğimiz mağazaların birinde ücretsiz cilt analizi yapılıyormuş, biz de dedik bakalım yüzümüzde neler olup bitiyormuş, ne işler çeviriyormuş şu sivilceler siyah noktalar.. Bir de oradaki bayan güleryüzüyle buyrun deyince kendimi bilgisayarın başında otururken buluverdim :)

21 Nisan 2013

Bulgaristan'dan Mucize Krem / Mediko Ideal

Herkese merhaba!

 Bugün sizlerle çok sevdiğim bir ürünü paylaşmak istiyorum. Bilmeyenler için söyleyeyim, ben Bulgaristan göçmeniyim :) Hal böyle olunca her yaz Bulgaristan'a gitmek, anneanneyi dayıyı teyzeyi kuzenleri ziyaret etmek şart! Tabii ki bu tatillerin en sevdiğim kısımlarından biri de bizim ülkemize göre çok daha uygun fiyata yaptığım alışverişler :)

Anlatacağım krem 40 g'lık bir ürün, adı Mediko İdeal. Tabii ki ülkemizde de bulabilirsiniz, göçmenlerin muhacirlerin yaşadığı yerlerdeki pazarlarda 3-4 lira civarı bir fiyata satılıyor. Ben kendimi bildim bileli evimizden eksik olmaz bu krem; bir yerim mi kesildi, sıyrıldı, kanıyor, acıyor, hemen gözlerim bu küçük sarı kutuyu aramaya başlıyor. 


Doğum Günü Cicileri

Herkese merhaba!

 Geçen hafta benim doğumgünümdü ve 22 yaşıma girdim :) Çok değer verdiğim, kardeşim diyebileceğim, 17 yıldır yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen can dostlarımın hediyelerini sizlerle paylaşmak istedim. 

2013 İlkbahar / Yaz Modası

Herkese merhaba!

 Bu yazımla birlikte 2013 yazının ne denli renkli ve cıvıl cıvıl geçeceğinin habercisi olacağım :) Gerçi sezon yaklaştıkça çarşıda pazarda mağazalarda rengarenk bir yaz mevsiminin sinyalleri çoktan verildi. Ben de cıvıl cıvıl, cart renklere olan aşkım dolayısıyla böyle bir yazı hazırlamak istedim.

Kimyasal Peeling

Merhaba!

 Okuduğum bölüm dolayısıyla çok ilgimi çeken bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Kimyasal peelingi duymuşsunuzdur, belki aranızda yaptıranlar ya da kapsamlı bilgi sahibi olanlar vardır. Kendim ve özellikle derin sivilce izleri olan erkek arkadaşım için ciddi anlamda düşündüğüm bir konu olduğundan  araştırma ihtiyacı duydum ve bilmeyenler için bahsetmek istedim.


Wishlist #1

Merhabalar!

Yine her güzellik blogunun olmazsa olmazı olan bir konuya daha değineceğim bu akşam. Evet, karşınızda ilk wishlist'immm :) 
  
Öncelikle belirteyim, bu blog bol wishlist'li bir blog olacak. Çünkü yeni çıkan, eskiden beri piyasada olan, öyle çok denemek istediğim ürün var ki... Biliyorsunuz ki ben daha yolun başındayım :) 

Evet fazla uzatmayalım ve neler almak istiyormuşum bir bakalım;

20 Nisan 2013

Bitenler #1

Herkese merhaba!

 Her güzellik blogunun olmazsa olmazı ilk bitenler yazımla huzurlarınızdayım.
Hep bunu yapmak istemişimdir :) 

makyajın kimyası
  

19 Nisan 2013

Merhaba!

Herkese merhaba!

Makyaj, kozmetik, güzellik bloglarını takip etmeye başlayalı henüz bir ay bile geçmemesine rağmen heves ettim bu işe. Tabii ki öncelikle bloglarını inceleyerek cesaret aldığım tüm blogger arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim, emeklerine ve tecrübelerine saygım sonsuz :) 

Benim de bu konulara bilgim her genç kız kadar aşağı yukarı, ama ilgim çooook büyük :) Kendimce paylaşımlar yapacağım, birbirinden güzel ürünler tanıtacağım, ara sıra duygalarımı paylaşacağım ve en önemlisi çok güzel dostlukların kurulacağı yeni bloguma hoşgeldiniz :)