Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

26 Ekim 2013

Bitenler #5

Herkese merhaba!

Uzun zamandır blogumla ilgilenemedim, o kadar çok yazı birikti ki! Okuldaki laboratuvar quizlerim, araştırma ödevlerim, sunumlarım, yaklaşan vizelerim derken uzak kaldım sizlerden. Fırsat bu fırsat, bitenler yazısını araya sıkıştırayım dedim :)


20 Ekim 2013

NOTD #11 | Pastel No:13

Herkese iyi akşamlar!

Şu an oldukça yoğun bir şekilde pazar akşamı sendromu yaşamaktayım! 9 günlük tatil bitti, yarın okul var! 

Ben de blog yazayım da biraz keyfim yerine gelsin dedim :) Bugünkü tırnaklarımı bakalım beğenecek misiniz?


17 Ekim 2013

NOTD #10 | Flormar Matte M10

Herkese merhaba!

Her yıl Kurban Bayramı'nda olduğu gibi bu bayram da yine ilk günden sonra yağmurlar başladı. Hatta bugün resmen sel oldu aktı Bursa'da yağmur. Babaannemin bir deyişi var, Kurban Bayramı'nda mutlaka her zaman yağmur yağarmış, ilk gün kesilen kurbanların kanları temizlenirmiş böylece. İnanmayabilirsiniz, ama dikkat ediyorum da istisnasız her yıl yağıyor :)

Neyse, akraba ziyaretleri bitti, bugün evimde sakin bir gün geçiriyorum, yabancı dizilerimi izliyorum filan. Size tırnaklarımdaki çok güzel bi renkten bahsetmek istiyorum.


16 Ekim 2013

Bayram İndirimi Alışverişi | Watsons/Kağan Parfümeri

Herkese merhaba!

Öncelikle tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutlar, herkese ailesiyle, sevdikleriyle nice güzel bayramlar dilerim :)

Dün, yani bayramın ilk günü babaannemlerde olduğumuz için orada post yazamadım. O yüzden geç gelen bayram kutlamasının ardından yine yazmakta geç kaldığım Watsons alışverişimi göstermek istiyorum. Büyük bayram indirimi başladığı gün tüm blogger arkadaşlarım koşup alışverişlerini yaptılar, yazılarını yazdılar ancak ben indirimden cumartesi günü faydalanabildim. Zaten ihtiyacım olmayan tek bir şey bile almadım, çok zor oldu evet ama bu kez kendimi frenledim :)


13 Ekim 2013

NOTD #9 | Flormar Neon Colors N015

Herkese bu güzel pazar akşamından selamlar!

Biz bugün blogger arkadaşlarımla buluştuk :) Yine çok keyifli anlar geçirdik, ayrıntılı yazısı gelecek. Ama önce size tırnaklarımdaki rengi göstermek istiyorum.


11 Ekim 2013

Nuxe Nutri-Protecting Lip Care SPF 15

Merhabalar!

Son zamanlarda sürekli ürün incelemelerden gidiyorum, farkındayım, ama blogger buluşmamızda o kadar çok sponsorumuz, o kadar çok hediye ürünümüz vardı ki... Bunlar daha çeyreği bile değil :)

Bugün yine çok merak ettiğim ve Dermomarket sayesinde deneme fırsatı bulduğum bir markadan söz edeceğim.

10 Ekim 2013

Jane Iredale Just Kissed Lip Plumper Tokyo

Herkese merhaba! 

Bu gündüzleri sıcak, kısa kollu tişörtlerle gezilecek cinsten, akşamlarıysa buz gibi, mont, kaban giydiren havalar en sevmediğim havalar! Ne yapacağımı şaşırıyorum valla, dengem şaşıyor :)

Neyse, bugün çok güzel bi rujdan bahsedeceğim. Blogger buluşmamızda sponsorlarımızdan biri olan Dermomarket'in gönderdiği onlarca üründen sadece biri, Jane Iredale'in tester boyutundaki bu harika ruju...

7 Ekim 2013

Essence Me & My Ice Cream Koleksiyonu

Herkese tatlı günler!

Bursa'da bir kaç gündür süren kara kış soğunun, gri bulutların, karanlık gökyüzünün yerini masmavi, açık, güneşli bir hava alsa da gene de donuyoruz! Güneşe aldanmamak gerek!

Blogger buluşmamızda Essence tarafından gönderilen Me & My Ice Cream standından payıma düşenleri inceleyeceğim bugün. Aslında Alway In My Mint isimli ojesini şuradaki yazımda göstermiştim sizlere geçen gün. Geri kalanlara bakalım o zaman neler varmış, nasıllarmış :)

6 Ekim 2013

Son Alışverişler #12 | Avon

Herkese merhaba! 

Avon'dan çok küçük minik bir alışveriş yaptım, iki göz kalemi aldım ve yanında tester ruj verdi bizim Avoncu abla :) Ama göz kalemlerini görmelisiniz, şahaneler!


5 Ekim 2013

NOTD #8 | Essence Me & My Ice Cream Nail Polish Always In My Mint

Merhabalar!

Havalar birdenbire nasıl soğudu, nasıl buz kesti! Yarım kollu bluzlarımızı giyemeden direkt kazaklara geçtik. Uludağ'a yılın ilk karı düştü bile! Bu yıl yine arkadaşlarımla günübirlik kayak keyfi yapmak için sabırsızlanıyorum :) Eğer ki imkanınız varsa, günübirlik te olsa sakın bu deneyimi kaçırmayın, biz okulun düzenlediği turlarla oldukça uygun bir fiyata gidiyoruz :) 

Bugün sürdüğüm ojeye sonbahar rengi denemez, ama en az havalar kadar soğuk bir ton. Buz mavisinin biraz yeşile dönük hali diye ifade etmek istiyorum, tırnaklarım buz gibi görünüyor! Ve işte başrol oyuncumuz; Essence Me & My Ice Cream koleksiyonundan 02 numaralı Always In My Mint isimli oje!

4 Ekim 2013

Pastel ProFashion 4'lü Far No:204

Herkese merhaba!

Bugünkü postumda, Pastel'in bizler için hazırladığı paketten çıkan 4'lü far paletini inceleyeceğim. Öncelikle, paleti elime alır almaz az biraz ağır olduğunu ve ambalajının kalitesini anlayabiliyorum. 


3 Ekim 2013

NOTD #7 | İlk China Glaze Deneyimim

Herkese merhaba!

Bugün, şu anki havalara pek uymasa da, oldukça açık renk, hatta tırnak rengine çok yakın belli belirsiz bir renk olan yeni ve ilk China Glaze ojemi sürdüm. Bildiğiniz gibi bu oje bize blogger buluşma organizasyonumuzda sponsorlarımızdan biri olan Tanaçan Kozmetik tarafında gönderilmişti. Çok merak ediyordum ve deneme fırsatı yakaladığım için çok memnunum. Tanaçan Kozmetik'e tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim.


2 Ekim 2013

Mim | Blogger Buluşmaları

Bu serin, kapalı, kasvetli sonbahar gününden herkese merhaba!

Böyle havaları çoğu kişi sevmez ama nedense ben pek bir severim! En çok ta battaniyeme sarınıp, kahvemi yudumlarken bir yandan da yabancı dizilerimi izlemeye bayılırım :)

Neyse, asıl konumuz Kelebek Etkisi blogunun sahibesi beni Blogger Buluşmaları konusunda mimlemiş. Ona buradan çok teşekkürlerimi sunuyorum ve cevaplamaya başlıyorum :)

Blogger Buluşmamızın Sponsorları, Hediyelerimiz ve Teşekkür

Herkese merhaba!

Sponsorların tam listesi elime ulaşır ulaşmaz yayınlıyorum iki gündür beklettiğim yazımı :)