Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

31 Aralık 2013

2014 Christmas Make-up #3

Yılın son gününden herkese merhaba!

 Bu aynı zamanda, yılın son postu olacak. Bu gece yılbaşı partisinde yapacak olduğum makyajın hem bir provasını yaptım erkenden, hem de fotoğraflayıp sizlere göstermek istedim.

30 Aralık 2013

Sevdiklerime Yeni Yıl Hediyelerim

Tekrar merhaba!

Sizinle paylaşmak istediğim bir diğer konuysa sevdiklerim için hazırladığım yeni yıl hediyeleri. Biz, 4 kişilik bir arkadaş grubuyuz, arkadaştan öte kardeş gibiyiz, 17 yıldır her an her saniye beraberiz. Her yılbaşında birbirimize çam sakızı çoban armağanı sembolik birşeyler alırız. Aynı zamanda erkek arkadaşımla da hiç bir özel günü kaçırmayız, yılbaşı dahil :) O yüzden ben, 3 kankime ve erkek arkadaşıma hazırladığım hediyeleri göstermek istiyorum :)

Yılbaşı Gecesi Kombinim

Koskoca yılın bitmesine son bir gün kala, yılbaşı gecesine dair herşeyi paylaşmalıyım sizinle. Az önceki yılbaşı makyajından sonra şimdi de yarın geceki kombinimi göstermek istiyorum sizlere.

2014 Christmas Make-up #2

Herkese iyi akşamlar!

Sizlere söz verip te bir takım aksiliklerden dolayı yayınlayamadığım 2. yılbaşı makyajım işte huzurlarınızda! Yılbaşı arefesine yetiştirdim :) 3. makyaj olaraksa yarın gece yani yılbaşı gecesinde yapacak olduğum makyajı paylaşmayı düşünüyorum :)


29 Aralık 2013

Yılbaşı İndirimi Alışverişi | Watsons

Herkese mutlu pazarlar!

Dün erkek arkadaşımla Bursa Carrefour'daki Watsons'a gittik (evet yanlış anlamadınız, Carrefour'a sadece Watsons'a girmek için gittik :D). Bizim kızlara (benim 17 yıllık kankilerim, kardeşlerim) hediye aldık. Tabii ki o çok tartışılan yılbaşı indiriminden ben de faydalandım ve ihtiyacım olan birkaç ürün aldım.


27 Aralık 2013

2014 Christmas Make-Up #1

Herkese iyi akşamlar!

Bugün oyalana oyalana, özene bezene bir yılbaşı makyajı yaptım sizler için. Bir de baktım ki okula geç kalıyorum! Mecburen yazısını yazamadan evden çıkmak zorunda kaldım. Eh, ikinci öğretim olmak zor zanaat, bu saatte eve geldim de alelacele yazıverdim yazısını :)

Öncelikle yılbaşı makyajını neden bu kadar geç yayınladığıma gelecek olursak; yılbaşı gecesine yaklaşınca arka arkaya birkaç tane sıralayayım istedim... Böylece fikir edinmek isteyenler için daha akılda kalıcı olur sanırım. Yani evet, bundan sonraki iki gün arka arkaya iki makyaj daha var :)

İlk olarak, yılbaşı gecesinin klasiği, vazgeçilmezi olan kırmızı ruj makyajını denedim sizin için.


26 Aralık 2013

NOTD #13 | China Glaze Sunshine Pop

Herkese iyi akşamlar!

Tanaçan Kozmetik'in bana birkaç hafta önce deneyip yorumlamam için göndermiş olduğu China Glaze'in Sunshine Pop isimli ojesini sürme fırsatını henüz bulabildim. 

Renk sarı ile yeşil arasında, yaza mı daha uygun bahara mı karar veremediğim, ama kış rengi olmadığına emin olduğum bir renk.

25 Aralık 2013

NOTD #12 | Rimmel Space Dust Dokulu Oje 003 Aurora

Herkese selamlar!

Blogumun bugünkü konuğu Sparkle-icious blogunun sahibesi Pınar'ın blogunda görüp bayıldığım, Watsons'a yolum düşünce de almadan duramadığım Rimmel'in yeni çıkardığı Space Dust ojesi. Hemen sürdüm tabii, uzun zamandır da NOTD yazısı yazmadığımı fark edince bugün blogumda yer vermek istedim.


Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Merhabalar!

Eğer aranızda hala benim gibi sevdiklerine hediye almamış olan, hala karar veremeyen, düşünme aşamasında olanlar varsa bu yazım onlar için bir fikir verebilir umarım. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer dediğinizi duyar gibiyim, yazıyorum ama hala karar veremiyorum :)


Mim | En Sevdiğin

Merhaba!

Masum İnciler blogunun sahibesi sevgili arkadaşım Burcu beni mimlemiş, nasıl mutlu oldum anlatamam, üzülüyordum son zamanlarda kimse beni mimlemiyor diye :) Büyük bir hevesle hemen başlıyorum mim'e.

1 - En sevdiğin renk?
Pembeyle mavi arasında gidip geliyorum, maviyi de en az pembe kadar seviyorum, blogumun tasarımından da belli sanırım :)

2 - En sevdiğin çiçek?
Papatyaaa :)


6 Aralık 2013

Bitenler #6

Herkese iyi akşamlar!

 Blogumla ilgilenememe durumum devam ediyor, çünkü malesef sınavlarım, quizlerim, sunumlarım hız kesmeden sürüyor. Bugün yine sınavım vardı, neyse ki önümüzdeki sınav 10 gün sonra. Bu nedenle bu akşam kendime tatil verdim.

Bu süre içinde bitirdiğim ve atmayıp biriktirdiğim bir sürü ürün doldu taştı, bir daha bu kadar çok biriktirmeyeceğim, yazarken hem bana zor geliyor, hem sizleri sıkmak istemiyorum, çok uzun oluyor çünkü.

Neyse, bakalım neler çöpe gitmiş?