Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

28 Şubat 2014

Bitenler #8

Haftanın en sevilen akşamından merhabalar!

Dile kolay, tam 17 gündür yazmamışım. Bırakın yazmayı buralara uğramamışım bile. Her anlamda biraz sıkıntılı bir dönem geçirmekteyim, bir arkadaşımın da dediği gibi; moraller bozuk, hayaller durgun! Bir de üstüne bu dönem aşırı yoğun ders programım eklenince, ne sosyal hayatım kaldı ne de keyfim...

Neyse efendim, 8. kez bitenler yazısıyla karşınızdayım. Sözde bu kez çok biriktirmeyecektim, upuzun yazıp sizi sıkmayacaktım, haftalardır bekliyor ürünlerin boş ambalajları dolapta, çöp ev oldu burası vallahi! Ben de bu akşamı bitenlere ayırmak istedim.


11 Şubat 2014

Sevgililer Günü İçin Öneriler

Tekrar merhaba!

Başlığa bakanlar yanılmasın, Sevgililer Günü için sizlere "Şunu alabilirsiniz, bunu iyi bir hediye olur..." tarzında önerilerde bulunmayacağım. Benim için (tamamen benim şahsi kanaatim!) Sevgililer Günü hediye alınması gereken bir gün değil. Doğum günlerinde hediye alıp vermeyi severim mesela, ama sevene her gün Sevgililer Günü diye klişe bir söz var ya, aynen öyle. Tabi ki bu güne yüklenen derin anlam ve önemden dolayı ne kadar inkar etsek te hepimiz ufacık birşeyler bekleyebiliyoruz sevdiceğimizden. Ve ben de her ne kadar hediye alınması gereksiz diyen bir kişilik olsam da her Sevgililer Günü'nde özene bezene gidip hediye seçiyorum benimkine. Bence alınmasa da olur, mesela karşımdaki kişi bana bazen alır, bazen almaz, almazsa eğer eline bir demet çiçek alıp gelir, bu da beni fazlasıyla mutlu etmeye yeter.

Sevgililer Günü Makyajı

Merhabalar!

Nisan'ı da geçtim resmen Mayıs ayı gibi bir gündü bugün. Hava mükemmeldi, çok sıcaktı, ama ben malesef eve kapanmak zorunda kaldım :( Ben de fırsat bu fırsat deyip daha da ertelemeden Sevgililer Günü makyajımın provasını yaptım :)


10 Şubat 2014

Oriflame Beauty Perfect Allık

Sendromlu pazartesiden herkese merhaba! 

Yine ürün inceleme, yine Oriflame. Çok güzel bir allıktan bahsetmek istiyorum bugün. Yine blogger buluşmamızda Oriflame'in hediye paketinden çıkmıştı bu ürün. 


9 Şubat 2014

Rimmel London Lasting Finish by Kate No 30

Tekrar merhabalar!

Harika kokulu bir ruj blogumun bu akşamki konuğu. İlk çıktığı günden beri almak için çıldırdığım, her Watsons'a girişimde almakla almamak arasında gidip geldiğim, her defasında onlarca rujum olduğunu düşünerek israf yapmaktan kaçındığım söz konusu bu güzellik, yine blogger buluşmamızda Watsons'ın hediye paketi içinden çıkmıştı. Eee hem bu kadar istenen bir ruj olunca, hem de rengi tam 2014 kışının rengi olunca sevinçten uçtum tabi!

Oriflame Colour Drop Ruj / Liquid Red

Mutlu pazarlar!

Bu haftasonu teyzemler bize misafir oldular. İki gündür blogumla pek ilgilenemedim. Neyse ki bir sürü yazının swatch'ları hazır, hepsini telafi edeceğim!

İlk olarak blogger buluşmamızda Oriflame'in çok şık bir paket halinde gönderdiği hediyelerimizin arasında olan Colour Drop rujundan bahsetmek istiyorum. Yılbaşı konseptli bir paket olduğu için capcanlı bir kırmızı olan Liquid Red isimli renk bize gönderilen rujlar. Biliyorsunuz ki yılbaşı makyajlarımda sürdüğüm en kırmızı rujlarım bile hep pembemsi görünmüştü resimlerde, ben de çıldırmıştım, neyse ki yeterince kırmızı bir rujum oldu Oriflame sayesinde. Özel günlerde en büyük yardımcım artık...

5 Şubat 2014

Image Skincare Dünya Çapında Ürün Lansmanı - Bursa

Merhabalar!

Biz Bursalı moda/makyaj/kozmetik bloggerları dün çok özel bir lansmana davetliydik. Günler öncesinden hepimize Sosyal Medya Uzmanı sevgili Müge Kalgay tarafından özel davet mailleri geldi. Maillerden bile belliydi ne kadar zarif, cana yakın bir bayan olduğu... Cilt tipimiz için anketler gönderildi, cevaplayıp geri gönderdik. Lansman da Bursa Sheraton Otel'de gerçekleşecekti, özel ve şık bir etkinlik olacağı buradan belliydi. 


Nashi Argan Yağı

İyi akşamlar :)

Bugün sizlere yaklaşık 3-4 haftadır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Nashi argan yağı, bize Ocak ayındaki blogger buluşmamızda gelen hediyelerden sadece biriydi, üstelik hem tam boyu, hem küçük boyu hem de tester'ı ile! 


2 Şubat 2014

HC Hair Care Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi

Herkese mutlu pazarlar!

Bugün hava çok güzel, yazdan kalma bir gün sanki. Dışarı çıkmadığıma pişman oldum. Evde boş boş oturuyorken sırasını bekleyen yazılarımdan birini yazayım dedim ben de :)


1 Şubat 2014

Lip Balm Dosyası

Tekrar selamlar!

2014 kışının son ayına girmiş bulunmaktayız, ben de geç olmadan kış aylarında dudaklarımızı soğuktan, rüzgardan, dış etkenlerden koruyan, çantamızın vazgeçilmezi lip balmlara değinmek istedim. Ben ki çantamda ayrı, cebimde ayrı lip balm taşıyan, renklileri gündüz ruj niyetine renksizleri gece yatarken süren, lip balm hastası bir kişiliğim. Elimdeki tüm lip balmları karşılaştırarak bi yazı hazırladım sizler için. 


Son Alışverişler #14 | Watsons/Gratis/Ikea/Avon

Herkese merhaba!

Dün üşengeçliğimden bir türlü post giremedim bloga. Ama bugün fazladan bir taneyle arayı kapatacağım :)

Son günlerde yapmış olduğum minik alışverişlerden bahsetmek istiyorum.