Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

30 Mart 2014

Oriflame Very Me Lovebirrrds Tekli Göz Farı / Blue Kiss

Herkese mutlu pazarlar! 

Bugün vatandaşlık görevimizi yerine getirip oylarımızı kullandık, gönül ister ki herkes üstüne düşeni yapıp ülkemiz ve geleceğimiz için en doğru kararı versin... Ancak sandık başında görevli arkadaşımın dediğine göre 80 küsur kişi oy kullanmamış ki bu sadece onun görevli olduğu sandıktaki rakam. Türkiye genelinde kaç kişinin vatandaşlık görevini yerine getirmediğini düşünmek dahi istemiyorum :( Neyse, şimdi bir yandan sizler için yazımı hazırlarken bir yandan da televizyondan seçim sonuçlarını izleyeceğim.

Geçen gün bizim Avon'cu/Oriflame'ci teyzeden sadece 4 liraya almış olduğum, görür görmez rengine vurulduğum tekli göz farından bahsedeceğim bugün. Very Me serisinden Blue Kiss rengi.


29 Mart 2014

Real Techniques Core Collection

Merhaba! 

Bu cumartesi blogumun konuğu; aylaaardır peşinde koştuğum, yabancı alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak istemediğim için, yurt dışında da ne bir akrabam ne de bir arkadaşım olduğu için delirdiğim, Instagram satıcılarından fahiş fiyatlarla almak istemediğim, önce Kozmela'ya sonra da Migros'lara gelmesiyle sevinçten çıldırdığım bir ürün; Real Techniques Core Collection Fırça Seti!


23 Mart 2014

NOTD #14 | Orly Cashmere Cardigan

Harika bir Pazar gününden herkese merhaba! 

Baharın gelişiyle birlikte pastel tonlarda kıyafetler gardropta, ojeler tırnaklarımızda yer almaya başladı. Ben de havalar bu kadar güzelken uzun zamandır deneyip yazısını yazmak istediğim Orly - Cashmere Cardigan isimli koyu lila-mavimtrak-mor ojeyi sürdüm hemen.21 Mart 2014

Tüyap Bursa 12. Kitap Fuarı

Haftanın en sevilen gününden merhabalar!

İlkokul yıllarımdan beri her mart ayında Bursa/Buttim/Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleşen kitap fuarına okul gezisi düzenlenirdi ve hiç bir zaman kaçırmazdım. Lisede artık okulumuz gezi düzenlemiyordu ama ben arkadaşlarımla yine tek bi yıl bile kaçırmadan hep gittim. Üniversiteyi bitiriyorum, yine de gitmekten hiç bıkmadım, sadece ve sadece geçen yıl gidemedim bir takım aksiliklerden dolayı ve çok üzüldüm kaçırdığıma, ama istisnalar kaideyi bozmaz değil mi :) Yine, bu yıl 12.si düzenlenen kitap fuarındaydım geçen salı.


17 Mart 2014

Avene Termal Su

Haftanın ilk yazısıyla herkese merhaba!

Bugün bloglarlarda çokça yazıp çizilen, benimse ancak blog dünyasına adım attığımda haberdar olduğum bir üründen bahsedeceğim. Avene Termal Su'yu bir de benden dinleyin :)


16 Mart 2014

Rimmel Scandal Eyes Retro Glam Maskara

Herkese merhaba!

Birikmiş yazılarımı boş zamanlarımda yazıp yazıp programlayayım diyorum, mesela sizler bu yazıyı okurken ben Mudanya'da pazar keyfi yapıyor olacağım :) 

Blogumun bugünkü konuğu herkesin güzel yorumlarla bahsettiği, benimse nefret ettiğim bir rimel olacak. 


15 Mart 2014

Diadermine High Tolerance Serisi

Cumartesi sabahından herkese günaydınlar!

Öncelikle son haftalardaki tembelliğimden dolayı özür diliyorum. Yazılar birikti de birikti, okuldan, laboratuvarlarımdan bir türlü firsat bulamıyorum ki, bulsam da azıcık dinleneyim diye bakıyorum! Sanırım eğitim hayatımdaki en yoğun dönemim bu...

Neyse, bu gün bloguma, Watsons'un yılbaşı indiriminden oldukça uygun fiyata sahip olduğum, bu zamana kadar da düzenli olarak kullandığım cilt bakım serisini konuk etmek istedim. Diadermine'in hassas ciltler için üretilen High Tolerance serisi.7 Mart 2014

Bursalı Blogger'lar 2. Kez The Body Shop'ta Buluştu!

Herkese selamlar!

Geçen cumartesi, Korupark'taki Bursa'nın tek TBS şubesine davetliydik ikinci kez. The Body Shop'taki ilk etkinliğimizi hatırlamak isterseniz TIK TIK.
Çalışanlar yine çok güler yüzlü, çok ilgili, çok eğlenceliydiler geçen sefer olduğu gibi, zaten aynı kadro tam takım oradaydı. Bizi çok güzel karşıladılar, geçen seferki tanışmamızın vermiş olduğu samimiyetle ayak üstü biraz sohbet edip, vakit kaybetmeden başladık yine rafları karıştırıp ürünleri mıncıklamaya :)

TBS'un bizlere ve müşterilerine büyük bir süprizi vardı öncelikle; tüm şubelerinde gerçekleştirmiş oldukları mağaza dekorasyonu ve yerleşim düzeni değişikliği!