Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

25 Temmuz 2014

The Balm BalmJovi Palet

Herkese merhaba!

Bu günkü postum çok özel çünkü; herkesin sahip olmak için can attığı, sahip olanların ilk bikaç gün kıyıp ta kullanamadığı, kullanmaya başladıktan sonra da onsuz yapamadığı harika bir makyaj paletinden bahsedeceğim: The Balm Rockstar Palette Balm Jovi. Hazır Gratis her bayram olduğu gibi %50 oranında fıstık gibi indirim yapmışken fikir olsun istedim biraz da.


24 Temmuz 2014

Maybelline The Colossal Go Extreme Maskara

Günaydın!

Maybelline'in tombul rimellerini seviyorum. Liseden beri her çeşidini kullandım, yenisi çıkar çıkmaz hemen deniyorum. En çok One by One olanını seviyorum, tombik silikon fırçası benim kirpiklerimde harikalar yaratıyor. En pahalı maskaraya bile değişmem.


23 Temmuz 2014

Bayram İndirimi Alışverişi | Gratis/Watsons/LTB

Herkese merhaba!

Dün gece indirimler açıklanır açıklanmaz bu sabah dersten çıktığım gibi alışveriş merkezinde aldım soluğu. Şehrime Gratis açılmış, kaç indirimdir bir düğme bile alamamış, hepsini kaçırmışım, bu sefer kaçırır mıyım! Ama kendimi kaybetmedim tabii, ihtiyaçlarım doğrultusunda alışveriş yaptım :)


21 Temmuz 2014

Otacı Kolay Tarama Spreyi

Herkese merhaba!

Duştan sonra kolay tarama sağlayan saç açıcı sepreyler kimlerin olmazsa olmazı?
Şahsen ben her ne kadar saçlarımı onlar olmadan taramak için alıştırmaya çalışsam da başarılı olamadım. Özellikle son yaptığım ombre işleminden sonra (TIK TIK) saçlarım oldukça yıprandı ve banyo sonrası tararken lastik gibi uzamaya, kopmaya başladı. Bu sebeple taramayı işkence dolu bir süreç haline getirmeden kolayca gerçekleştirip, saçın olabildiğince az zarar görmesini sağlamak için benim olmazsa olmazlarımdan saç açıcı spreyler...

Şimdiye dek en memnun kaldığımsa Down Under Natural'ın argan yağlı, çift fazlı spreyiydi. Sonrasında Gliss, Nevacolor gibi markaları da denedim fakat onun kadar memnun kalmadım. En son kullandığım ise bize bir etkinliğimizde hediye edilen Otacı'nın Kolay Tarama Spreyi.

20 Temmuz 2014

Essence Nail Art Express Dry Drops / Oje Kurutucu Damla

Herkese mutlu pazarlar!
Uzun zamandır buralarda yoktum. Gerek okulum, gerekse hayatımdaki bazı aksilikler sebebiyle buralara uğrayamadım bile.

Bugün bahsedeceğim ürün Essence'in hızlı oje kurutucu damlası. 


4 Temmuz 2014

Maybelline Super Stay 14 HR Ruj / Ravishing Rouge

Cayır cayır yanan, alev kırmızısı bir rujla tanışmak ister misiniz?
O zaman bu yazıyı okumaya devam edin! Mükemmel kırmızımı bulmuş olabilirim!

Mayıs ayında okulumuza gelen Maybelline Make Up Fest'e katılmış, bir çok süpriz hediyeye sahip olmuştum. O hediyelerden biri, Maybelline'in yeni serisi 14 saat kalıcılık vaad eden Super Stay rujlardan Ravishing Rouge isimli olanı.


3 Temmuz 2014

The Balm Put A Lid On It Far Bazı

Herkese merhaba!
Bugün blogumda çok sevilen bir ürün misafirim olacak. Ben ki, yağlı göz kapaklarıma, hayatım boyunca çizgilere dolan farım ve yukarı bulaşan göz kalemlerime rağmen "far bazı" diye bir şeyin varlığından haberdar olalı yaklaşık bir yıl oldu, blogları okuyup blog açmaya karar verdiğim sıralarda öğrenmiştim. Ancak anladım ki far bazı olmadan makyajım bir hiçmişşş!

Avon'un far bazıyla başlayan maceram yarım kalmıştı çünkü sadece farın rengini daha güzel vermesini sağlıyordu, uzun süre farımın kalıcılığını ve çizgilerde birikmemesini sağlayamıyordu. O sebeple bir köşede duruyordu ki sevgili Nesneslis'in çekilişinde bir çok mükemmel ürünle birlikte kazandığın bu ürünü kullanmaya başladım.


1 Temmuz 2014

Bitenler #11

Herkese merhaba!
Ne zaman bir daha bu kadar çok ürün biriktirmeyeceğim desem, sanki her defasında daha çok ürün birikiyor! Bakalım son zamanlarda neler bitirmişim?