Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

18 Eylül 2014

Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

Günaydın!

Havadan mıdır sudan mıdır nedendir bilinmez, üstümdeki şu tembelliği ve rehaveti atma vakti dedim ve okulum başlamadan, derslerim yoğunlaşmadan bekleyen yazılarımı yazayım dedim. Bugünkü konuğumuzun Garnier'in çift fazlı göz makyaj temizleyicisi.


11 Eylül 2014

Gelin Aldık! Kına Kombinim ve Detaylar

Herkese merhaba!

Yaz okulumun son gününde, Bulgaristan tatilimden bir gün önce 18 yıllık çocukluk arkadaşımın abisinin, aile dostlarımızın gelin kınasını yaktık. Tatilimizi babamın izin durumundan dolayı daha fazla erteleyemediğimiz için nikaha kalamadık ama kına için fazlasıyla özenip bezendik! Öncelikle aylar boyu süren elbise modeli, saç modeli arayışları, kararsızlıklar derken nette Forever New markasına ait bir elbiseye rastladım ve işte bu dedim!


10 Eylül 2014

French Oje ile The Body Shop Çekilişini Kazandım!

Günaydınlar!

Bu çekilişi kazanalı aslında birkaç hafta oluyor fakat yazmadan geçmek istemedim. Bir kaç hafta önce hepimizin tanıdığı ve çoğumuzun kitaplarını zevkle okuduğu French Oje, Instagram üzerinden The Body Shop işbirliğiyle bir çekiliş düzenlemişti ve ben de o çekilişin 5 şanslı kazananından biriydim! #cantamdaneeksik hashtag'i ile yaz çantamızı ve içindekileri gösteren bir fotoğrafla katıldığımız bu çekiliş bir kaç saat sürdü ve ben çekilişin sonlanmasına doğru sanki içime doğmuş gibi mutlaka katılmalıyım dedim ve son anda katıldım!


9 Eylül 2014

2014 Bulgaristan Alışverişlerim

Herkese merhaba!

Bütün bir sene boyunca beklediğim, yaz okulunda sıcaklarda işkence çekerken iple çektiğim Bulgaristan tatilim çok kısa sürdü :( Normalde her yıl iki hafta kadar yaptığımız tatil, bu yıl babama iş yerinden izin verilmemesi sebebiyle bir haftacık sürdü. Akraba ziyaretleri, alışverişler, havuz-deniz, turistik mekanlar derken hızlandırılmış remix bir tatil oldu anlayacağınız. Herşeyi sıkıştırmaya çalıştığımız için de göz açıp kapayana kadar geçiverdi. İşte tatilimden kareler...


8 Eylül 2014

The Balm Sexy Mama Transparan Pudra

Herkese merhaba! 

Yaz okuluydu, finallerdi, kına düğünlerdi, tatildi seyahatti derken yazmayalı bir aya yakın olmuş yine :) Her şeyi atlatıp, tatilimi de yapıp döndüğüme göre, hazır bir hafta daha boş vaktim varken şimdi biriken onlarca yazıyı yazma zamanı!

Bu yazımda bahsedeceğim ürün hepimizin bayıldığı marka The Balm'ın çok sevilen Sexy Mama isimli transparan pudrası.