Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

24 Ekim 2014

Otacı Argan El ve Tırnak Bakım Kremi

Günaydın!

Malum, havalar birden bire buz kesti. Ben şimdiden ev botu, kazak, battaniye moduna geçtim, hatta utanmasam eldiven sezonunu bile açacağım, akşamları eve gelirken ellerim donuyor! Şimdiden böyleysem karda kışta ne yaparım bilmiyorum :)

Evet eldiven dedim, çünkü ellerim şimdiden aşırı kuruyup çatlamaya başladı. Daha yaşım 23 ama ellerim yaşımdan oldukça fazla gösteriyor ve ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum :( Yazın sıcaklarda el kremi filan hiç çekemiyorum, zaten gerek de duymuyorum çünkü ellerim terliyor, sürekli bir nemlilik durumu söz konusu. Bazen ellerim uzun süre suda kaldıysa veya duştan çıktıktan sonra hafif nemlendiriciler kullanıyorum tabii ki, ama soğuk havalar gelip çattıysa işte o zaman el kremi vazgeçilmezlerim arasına giriyor. 

Şu yaşıma kadar kullandığım envai çeşit el kremi arasından benim favorim işte bu ;

23 Ekim 2014

Balköpüğü Bursa'da

Herkese merhaba!

Haftalar öncesinden haber salınan, planı yapılan, hazırlıklarına başlanan dev organizasyon "Balköpüğü Bursa'da" pazar günü Bursa'nın en lüks otellerinden biri olan Almira Otel'de gerçekleşti!
Tatlı mı tatlı Balköpüğü Gizem, günler öncesinden hepimize tek tek davetiyelerimizi gönderdi, bize de günler boyu "ne giysem, ne taksam, nasıl makyaj yapsam..." gibi tatlı telaşlara kapılmak düştü :) Yaklaşık 55 Bursalı blogger'ı bir araya getiren bu müthiş organizasyonun her saniyesini sizlerle paylaşmak istiyorum elimden geldiğince!

Öncelikle etkinliğimizin şirin mi şirin davetiyesiyle başlamak istiyorum;


22 Ekim 2014

Davines Hair Refresher Dry Cleansing Mist / Kuru Şampuan

Herkese merhaba!

Geçmiş hayatımda çekilişlere zerre inanmayan, "Amaaan tanıdıklarına veriyorlar" diyen ben, blog dünyasına adım attıktan sonra arka arkaya defalarca çekiliş kazanınca anladım ki öyle değilmiş :D Ve yine anladım ki ben bayağı bir şanslıymışım! Bu girişten de anlayacağınız gibi, bugünün konusu olan Davines Hair Refresher Kuru Şampuan'ı, Davines Türkiye'nin Instagram üzerinden gerçekleştirdiği çekilişten kazandım :) 


20 Ekim 2014

Golden Rose Velvet Matte Ruj 02

Herkese merhaba!

Çıkar çıkmaz bir çok blogger'a gönderilen Golden Rose'un Velvet Matte isimli ruj koleksiyonu büyük yankı uyandırdı, çok beğenildi. Benim de ilgimi çekti tabii ki, ama hiç denk gelip te alamadım, iyi ki de almamışım çünkü bu yaz sonundaki Bulgaristan tatilimde sadece 3 Bulgar lefine (yaklaşık 5 lira) buldum! 

19 Ekim 2014

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Tam bir aylık bi aradan sonra herkese merhaba!

Malesef bilgisayarımın bozulması sebebiyle uzun süredir buralarda yoktum. Instagram ve Twitter hesaplarımdan sık sık paylaşımlar yapsam da blog yazmayınca kendimi hiç iyi hissetmiyorum, yazacak ta o kadar çok ürün birikti ki... Bir de okul için bi sunum hazırlamam gerek, neyse ki bu vesileyle erkek arkadaşımın bilgisayarına el koydum da bari bir kaç blog yazısını da aradan çıkarıp kendime geleyim! :)

İlk olarak yazmaya, çoktandır sırasını bekleyen bir ürünle başlayacağım; Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu.