Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

22 Şubat 2015

Albina Cheesecake Blogger Etkinliği

Herkese mutlu pazarlar!

Bundan tam iki hafta önce biz Bursalı bloggerlar olarak, Bursa'mıza yeni açılan harika bir mekanı keşfetmeye gittik; Albina Cheesecake! FSM Bulvarı'nın Esentepe tarafındaki girişine açılan bu küçük ama cici mekanda çok neşeli ve lezzetli saatler geçirdik, işte ayrıntılar! :)


21 Şubat 2015

Rimmel London Brow This Way Kaş Maskarası

Herkese merhaba!

Kaşlarımız, yüzümüzün ifadesini belirleyen en önemli yerimiz aslında. Kaşlarımızı indirip kaldırdığımızda veya çattığımızda duygularımızı açıkça dışa vurabiliyor, belli edebiliyoruz. Sadece mimiklerle de değil, kaş şekli ve kalınlığı da yüz ifadesini oldukça değiştirebiliyor. Hayatım boyunca kaşlarımı kendim şekillendirdim, sadece bir kez şekli bozulduğu için kuaföre gittim ve yıllardır doğal olarak kullandığım baş kısımlarını o kadar inceltti ki, resmen kaşlarım çatıkmış bir gibi bir görünüm oluştu. Malesef tekrar uzayana dek fotoğraflarda bile kızgın bir yüz ifadesi takınmışım gibi çıktı, bir daha da tövbe ettim zaten...

Benim kaşlarım kendiliğinden ince bir yapıya sahip, yıllar yılı sadece altlardan çıkanları toparlayıp şekil vermekten başka bir şey yapmadım, ancak bir ara ciddi anlamda incelttim ve bana hiç yakışmadığını farkedip doğal kaş modası da patlayınca haftalarca sarımsak sürerek kalınlaştırmaya çalıştım. Kalınlaşmasına kalınlaştılar evet, ama arada boşluklar kaldı. Bunun üzerine çeşitli kaş ürünlerine yönelmişken, ülkemize yeni giriş yapan renkli kaş maskarasını da denemeden olmaz dedim ve yılbaşı indiriminde aldım.

20 Şubat 2015

Dr. Scheller Ürünleri | Yıkama Jeli ve Gündüz Kremi


Herkese merhaba!

Uzun zamandır Watsons'ın blogger listesinde olmama rağmen, Watsons Card da dahil olmak üzere firma gönderilerine dahil değildim ve tam bu durumu kabullenmiştim ki süpriz bir şekilde Watsons'tan ilk pakedimi aldım. Bundan birkaç hafta önce gelen Dr. Scheller ürünlerini düzenli olarak kullanıp gözlemledikten sonra artık yorumlamanın tam zamanı!


16 Şubat 2015

Sevgililer Günü İndirimi Alışverişi | Watsons

Herkese merhaba!

Artık ihtiyaç dışında pek birşey almamaya, alacaklarımı da sadece indirim dönemlerinde almaya dikkat ediyorum. İlk blog açmanın ve yepyeni ürünlerle tanışmanın verdiği heyecanla son yıllarda biraz har vurup harman savurdum diyebilirim, ancak artık tutumlu olmaya, kullandığım ürünüm bitmeden yenisi almamaya, stok yapmamaya, sadece ihtiyaçlar dahilinde alışverişimi yapmaya karar verdim. Yılbaşı indiriminde de ihtiyaçlarımın çoğunu yüklü bir faturayla gidermiştim, ee Neşeli Buluşma'da da bir sürü hediye geldi, bana da bu indirimde sadece biten ürünlerimi almak düştü :)


11 Şubat 2015

Nivea Duşta Vücut Kremi | Kakao Keyfi

Herkese merhaba!

Yılbaşında Nivea'dan harika bir paket aldım. Severek kullandığım ve merak ettiğim bakım ürünlerinden oluşan pakedin içinden, uzun zamandır denemek istediğim meşhur Duşta Vücut Kremi de çıkınca oldukça sevindim.


9 Şubat 2015

essence’ten Sevgililer Günü’ne özel: like an unforgettable kiss

Herkese merhaba!

Hem uygun fiyatı, hem kalitesi, hem de sürekli kendini yenilemesiyle çok çok sevdiğim kozmetik markası Essence, yine asla karşı koyamayacağımız harika bir koleksiyon piyasaya çıkarıyor!

essence özel koleksiyonu like an unforgettable kiss ile Sevgililer Günü’nde romantik anlar seni bekliyor. Pembe, mor ve kırmızılardan oluşan romantik renklerle bezenmiş koleksiyon, aşk teması üzerine yoğunlaşıyor.


Sevgililer Günü Hediye Önerileri | SanaKapakOlsun Kişiye Özel Telefon Kabı

Merhabalar!

Dünkü yazımda, Sevgililer Günü'nün benim için olan anlamından bahsetmiştim, hatırlamak isterseniz TIK TIK. Bu yüzden ben yine aynı mantıkla önerilerime devam ediyorum. Yine eşi benzeri olmayan, anlamlı ve özel bir hediyeden bahsedeceğim sizlere. Hergün, her saniye elimizden bir an olsun düşmeyen, en çok kullandığımız eşyamız olan cep telefonumuzun olmazsa olmazı telefon kapları, ancak öyle sıradan, her yerde bulabileceğiniz türden değil, sizin tasarladığınız bir telefon kabı...


8 Şubat 2015

Sevgililer Günü Hediye Önerileri | Dermofua Kişiye Özel Parfüm

Herkese mutlu pazarlar!

Biz aşıkların sabırsızlıkla beklediği, sevgilisi olmayanların ise nefret ettiği 14 Şubat Sevgililer Günü'ne bir haftadan az zaman kaldı :) Şahsen ben, Sevgililer Günü'nü oldukça anlamlı bulan, ama illaki hediye alınması gerektiğine anlam veremeyenlerdenim. Ancak illa ki hediye almak istiyorsam, sırf hediye almış olmak için gidip aklıma ilk geleni almaktansa, maddiyattan çok maneviyata önem veririm, ucuz ama anlamlı, özel birşey düşünmeye çalışırım. Çok fazla para harcamayı da doğru bulmam, sadece özel birşey olmasını isterim. Bu bazen kendi ellerimle hazırladığım bir çizgi roman, bir yağlı boya tuval bile olabilir :) Elbette aşıklara her gün Sevgililer Günü, ama bence o gün bir nebze daha özel, daha anlamlı, bu bence su götürmez bir gerçek :)

Fakat ben bugün sizlere bambaşka bir hediye alternatifinden bahsetmek istiyorum. Hem uygun fiyatlı, hem de çok özel bir hediye. Hiç kimsede eşi benzeri olmayan, sadece sevdiğinize özel bir parfüm... Kulağa harika geliyor değil mi?

7 Şubat 2015

Neşeli Buluşma Sponsorlarımız #2

Herkese yeniden merhaba!

Dün Neşeli Buluşma sponsorlarımızın bir kısmını sizlerle paylaşmıştım. Şimdiyse geri kalanını paylaşmak istiyorum :)


6 Şubat 2015

Neşeli Buluşma Sponsorlarımız #1

Merhabalar!

Dün yazmış olduğum Neşeli Buluşma etkinliğimizden sonra sıra geldi hediye ve sponsorlarımıza. O kadar güzel şeyler göndermişler, hazırlamışlar ki bizler için :)


5 Şubat 2015

Bursalı Bloggerlar Neşeli Buluşma'da

Herkese merhaba!

Biz Bursalı Bloggerlar olarak, 1 Şubat Pazar günü Sevgili Neşe'nin organize ettiği harika bir etkinlikteydik! Bursa'nın meşhur lodosu 3 gün içinde koca şehri dağıttı ancak haftalar öncesinden organize edilen etkinliğimizi gerçekleştirmekten alıkoyamadı bizi tabii ki :) Bol fotolu, eğlenceli bir yazıya hazır mısınız? :)

Öncelikle etkinliğimizin gerçekleştiği mekandan bahsetmek istiyorum. Bursa'da yeni bir eğlence ve yaşam merkezi olan Podyumpark'ın içinde, David People kafede buluştuk blogger arkadaşlarımla. Daha önce hiç gitmemiştim ve sürekli arkadaşlarımın check-in'lerini görüyor, merak ediyordum. Neşe sayesinde gidip görmüş olduk :)