Menü

HOME Moda Makyaj Güzellik Oje Alışveriş Etkinlik Çeyiz Kitap

20 Eylül 2015

MAC Haute Dogs Koleksiyonu Tanıtım Etkinliği

Herkese mutlu pazarlar!

Biz Bursalı bloggerlar olarak Cuma akşamı Korupark MAC'te güzel bir etkinlikteydik! Yepyeni bir koleksiyon olan "Haute Dogs" ürünlerini mercek altına aldık :)


19 Eylül 2015

Classics 3D Lash Defined Maskara

Herkese merhaba!

Bilgisayarımdaki ufak bir sorun sebebiyle "Bulgaristan Alışverişlerim" yazı dizimin son yazısını yayınlamakta birkaç saat geciksem de, geç olsun güç olmasın diyor ve hemen başlıyorum!

Fotoğraflarda sık sık sorulan ve merak edilen o maskara; 


Yıllardır Maybelline'in tombul rimellerini kullanırım, en çok ta One by One olanını severim. Bu yıl da Bulgaristan'a gittiğimde yanımda o vardı, ancak kurumak üzere olduğunu farkettim. O sırada Gebze'de yaşayan, ancak o tarihte bizimle birlikte tatilde olan teyzem de maskarasının bittiğini, Gebze'de bir türlü bulamadığını, oradan alıp stoklayacağını söyledi ki oldum olası kirpiklerine bayılmışımdır... Hal böyle olunca hazır elimdeki de kurumak üzereyken teyzemin maskarasına şans vereyim dedim :)

18 Eylül 2015

Bourjois Bronzing Primer

Herkese merhaba!

Haftanın son iş gününde sıra geldi büyük bir heyecanla aldığım Bronzing Primer'a. Dünkü Rouge Edition Velvet yazımda bu ürüne nasıl ve ne kadara sahip olduğumu yazmıştım, hatırlamak için üzerine tıklamanız yeterli. O yüzden fazla uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum :)


17 Eylül 2015

Bourjois Rouge Edition Velvet Lipstick | 07 Nude-ist

Herkese merhaba!

"Bulgaristan Alışverişlerim" yazı dizisinde haftanın son iki iş gününü, iki adet Bourjois ürününe ayırmak istedim. Kendileri benim için Bulgaristan alışverişlerimin en nadide, en heyecan uyandırıcı parçalarıdır :) Öncelikle Rouge Edition Velvet rujlardan seçtiğim 07 Nude-ist rengiyle başlamak istiyorum.


16 Eylül 2015

Ebelin Makyaj Süngeri

Herkese merhaba!

"Bulgaristan Alışverişlerim" yazı dizime yine en çok merak edilenlerden biriyle devam ediyorum; Beauty Blender'a dupe gösterilen Ebelin makyaj süngeri. 


15 Eylül 2015

Maybelline The Eraser Eye Concealer

Herkese merhaba!

Yaklaşık iki hafta önce başlattığım ve tüm hafta boyunca her gün bir ürünü yazmayı planladığım "Bulgaristan Alışverişlerim" yazı dizisi, internet kablomun kopması ve 2 gün sonra tamir edilmesi üzerine askıda kaldı malesef... Sonrasında da ülkemizdeki malum acılar yaşanınca içimden paylaşım yapmak gelmedi... Ben de bölük pörçük yazmaktansa bu hafta başına dek bekledim ve daha önceden yayınlamış bulunduğum Balea More Blond Saç Açıcı Seri'yi de dün tekrar yayınlayarak yazı dizisini baştan alayım dedim. Sonuç olarak haftanın ikinci gününü, en çok merak edilenlerde ikinci sırayı çeken Maybelline kapatıcıya ayırmak istedim :)


14 Eylül 2015

Balea More Blond Saç Açıcı Seri

Herkese merhaba!

Yaz başında gerçekleşen Bulgaristan tatilimde yaptığım alışverişleri sizlerle buradan ve Instagram hesabımdan paylaşmış, ancak yoğun okul dönemim nedeniyle ayrıntılı olarak blogta inceleyememiştim. Bu nedenle bu haftayı, "Bulgaristan alışverişlerim" haftası ilan etmeye karar verdim, bugünden itibaren her gün farklı bir ürünle blogta olacağım. İlk yayını da en çok merak edilen ürüne ayırmak istedim; Balea More Blond Saç Açıcı seri.